Ο διαγωνισμός έληξε! Ο νικητής θα ανακοινωθεί στις 7/1/2020

Ανεβάστε φωτογραφίες από την στολισμένη πόλη μας!Δέιξτε την δημιουργικότητά σας!

Ψηφιστε τις καλύτερες κάνοντας like σε όσες σας αρέσουν!

Η δημοφιλέστερη φωτογραφία κερδίζει ένα smart band mi 4!20190614135103 82788

Οροι διαγωνισμού:

• Φωτογραφίες από την στολισμένη πόλη, κατάστημα ή σπίτι! Οι φωτογραφίες πρέπει να είναι αυθεντικές, από τον τόπο μας, και δικό σας δημιούργημα (θα διενεργηθεί έλεγχος)
  • Επιτρέπεται η περιορισμένη εφαρμογή φίλτρων στην φωτογραφία (να μην παραμορφώνεται η εικόνα)
  • Μόνο μαθητές του σχολείου μπορούν να ανεβάσουν φωτο και να συμμετέχουν στον διαγωνισμό! Η φωτογραφία ΔΕΝ πρέπει να έχει το πρόσωπο του μαθητή.
  • Μία (1) φωτό ανά μαθητή! (περισσότερες φωτογραφίες ακυρώνουν την συμμετοχή)! Κάθε φωτογραφία εγκρίνεται πριν την οριστική δημοσίευση στο διαγωνισμό.
  • Στο τίτλο της ανάρτησης πρέπει να έχει το ονοματεπώνυμο σας. Μέσα στο κείμενο πρέπει να έχει μια σύντομη περιγραφή της φωτο.
  • Νικητής: Η φωτογραφία με τα περισσότερα likes! Σε περίπτωση ισοβαθμίας, θα γίνει κλήρωση μεταξύ των πιο δημοφιλών φωτογραφιών
  • Λήξη διαγωνισμού (υποβολή φωτογραφιών) 5/1/2020 23:59.
  • Ο νικητής θα ανακοινωθεί στις 8/1/2020

Υποβάλετε την φωτογραφία σας για το διαγωνισμό ΕΔΩ! ή σαρώστε! Η πόλη μου τα Χριστούγεννα

Προσοχή! Δεν χρειάζεται σύνδεση/δημιουργία χρήστη. Επιτρέπεται αλλαγή/επεξεργασία της ανάρτησης όσο είναι ανοικτό το παράθυρο του φυλλομετρητή. Μετά δεν είναι δυνατή οποιαδήποτε αλλαγή

Δείτε τις συμμετοχές:

Δημιουργήθηκε με το Padlet