Ανακοίνωση
Τα αποτελέσματα προαγωγής και απόλυσης των μαθητών μας θα εκδοθούν αύριο Τρίτη 11/6/2019.
Αύριο επίσης θα ανακοινωθεί και το πρόγραμμα στήριξης των μαθητών που παραπέμπονται σε κάποια μαθήματα, για την δεύτερη εξεταστική περίοδο του Ιουνίου.
Τέλος θα ανακοινωθεί και το πρόγραμμα εξέτασης του Ιουνίου για όσους παραπέμπονται.

Οι κηδεμόνες θα μπορούν να παραλάβουν τους ελέγχους προόδου μετά τις 12:00 (είναι αδύνατη η επίδοσή νωρίτερα). Οι έλεγχοι θα παραδίδονται καθημερινά μέχρι το τέλος του Ιουνίου (εξαιρούνται οι μέρες των πανελλαδικών εξετάσεων)

Προσοχή!
Όσοι μαθητές οφείλουν να επιστρέψουν βιβλία από την δανειστική βιβλιοθήκη, ή φανέλες των σχολικών ομάδων, θα πρέπει να το κάνουν διότι θα είναι αδύνατη η παραλαβή των ελέγχων τους.