IMG 20240426 124115

Το 3x3 Schools υλοποιήθηκε σε 20 δήμους σε όλη την Ελλάδα και σκοπός του ήταν να γνωρίσουν οι μαθητές το 3x3 μέσα από μια βιωματική διαδικασία εκμάθησης και παιχνιδιού.

Το τουρνουά έλαβε χώρα στο 6ο Δημοτικό σχολείο Μυτιλήνης και συμμετείχαν ομάδες του δημοτικού και του γυμνασίου (σε ξεχωριστές σειρές αγώνων).

Για την Γ τάξη του γυμνασίού η ομάδα του σχολείου μας αναδείχθηκε 1η, αποτελούμενη από τους:

ΦΙΛΙΠΠΟ ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟ ΜΟΣΧΟΒΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟ ΝΙΚΕΛΛΗ

ΘΕΟΔΩΡΟ ΣΚΟΠΕΛΙΤΗ

Θερμά συγχαρητήρια στην ομάδα αλλά και σε όλους όσους διαγωνίστηκαν!

Χριστός Ανέστη!

imagesdatafiles119194

StopbullyingΔώσε τέλος στον σχολικό εκφοβισμό!

Έχεις τη δύναμη.

Ακολουθήστε μας!