IMG 20201014 183504

Την Τετάρτη 14 Οκτωβρίου έγινε η ενημέρωση των γονέων των μαθητών της Α' Γυμνασίου σχετικά με το πλαίσιο λειτουργίας του σχολείου.

Παράλληλα έγινε ενημέρωση για τα Ευρωπαικά προγράμματα ERASMUS+ που είναι σε εξέλιξη για την τρέχουσα σχολική χρονιά.

Επίσης έγινε ενημέρωση από τους διδάσκοντες για τις απαιτήσεις των επί μέρους μαθημάτων της τάξης.

Η ενημέρωση έγινε εξ αποστάσεως μέσω της πλατφόρμας Webex στα πλαίσια των μέτρων αντιμετώπισης της πανδημίας.

Σημαντική ενημέρωση: Οι γονείς που επιθυμούν την ενημέρωση για την επίδοση του παιδιού τους, θα πρέπει να επικοινωνήσουν τηλεφωνικά για να κλείσουν ένα ραντεβού με τον διδάσκοντα.

Εντός των ημερών θα ανακοινωθεί το σταθερό πρόγραμμα διαθεσιμότητας των διδασκόντων του σχολείου